24 ساعته آنلاین
یدک کش صالحی

قیمت یدک کش خودرو چقدر است؟

قیمت یدک کش

آیا نمی دانید قیمت یدک کش خودرو چقدر است؟

ما میانگین هزینه یدک کشی خودرو و همچنین عواملی را که می توانند بر قیمت تاثیر بگذارد را بررسی می کنیم.

خواه وسیله نقلیه شما خراب شده باشد یا تصادف کرده باشید، ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که به یک کامیون یدک‌کش نیاز دارید. قیمت یدک کش خودرو  چقدر است و چگونه می توان در هزینه صرفه جویی کرد؟

در این مقاله به بررسی عمیق این میانگین هزینه ها می پردازیم. ما همچنین در مورد عوامل موثر بر قیمت صحبت می کنیم و راه هایی را بیان می کنیم که می توانید پول بیشتری پس انداز کنید.

فراتر از آن، ما در مورد دلایلی که شما برای یدک‌ کشی خودرو نیاز دارید صحبت می‌کنیم و برخی از خدمات اضافی را که این شرکت‌ها ارائه می‌دهند، بیان می‌کنیم.

قیمت یدک کش خودرو چقدر است؟

به طور متوسط، شما ممکن است 300 تا 700 هزار تومان خرج کنید تا یک کامیون یدک‌کش را با فاصله 10 کیلومتر یا کمتر هزینه کنید. اکثر شرکت های یدک کش بین 7500 تومان به ازای هر کیلومتر، جدا از هزینه اولیه، هزینه خواهند داشت. عوامل اصلی موثر بر قیمت عبارتند از: مسافت طی شده، اندازه وسیله نقلیه و همچنین موقعیت مکانی و زمانی از روز که یدک کشی انجام می شود.

کمترین مقدار پول را برای یدک کشی در مسافت کوتاه، که معمولاً شامل 10 کیلومتر یا کمتر است، پرداخت خواهید کرد. هزینه اتصال یکباره وجود خواهد داشت که می تواند 300 تا 700 هزار تومان در ساعات کاری عادی باشد. علاوه بر این، باید هزینه هر کیلومتر را نیز پرداخت کنید.

با این حال، اگر شما در تصادف رانندگی شرکت کرده اید، ممکن است شرکت بیمه هزینه یدک کش را پوشش دهد. همچنین اگر کمک های کنار جاده ای دارید، حداقل تا حدی می توانید هزینه آن را پرداخت کنید.

این طرح ها را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد یا می توان آنها را از طریق نمایندگی شما با خرید وسیله نقلیه خود همراه کرد. با طرح های کمک های جاده ای و پوشش بیمه ای شما، ممکن است همچنان مسئول فرانشیز باشید و ممکن است لازم باشد از یک شرکت خاص استفاده کنید.

قیمت یدک کش
قیمت یدک کش

عوامل موثر بر هزینه یدک کش خودرو؟

1.فاصله یدک کشی

اکثر شرکت های یدک کش فقط برای خروج از خودرو حداقل هزینه ای را دریافت می کنند. فراتر از این، این شرکت قرار است مابقی قیمت یدک کش را بر اساس مسافتی که در حال سفر هستند محاسبه کند.

این هزینه هزینه سوخت را پوشش می دهد و به کسب و کار مقداری هزینه اضافی می دهد. اگر می خواهید هزینه را به حداقل برسانید، نمی خواهید وسیله نقلیه را دورتر بکشید. در حالت ایده آل، شما نزدیک ترین مرکز خدمات را انتخاب می کنید تا صورتحساب کمتری داشته باشد.

با این حال، اگر با وسیله نقلیه شخصی خود کار می کنید، ممکن است ترجیح دهید ماشین را به خانه ببرید. اگر در نزدیکی خانه خراب نیستید، می توانید به دنبال صورتحساب بالاتری باشید، اما این پول با استفاده نکردن از مکانیک صرفه جویی می شود.

2.اندازه خودرو

شرکت یدک کش نیز ممکن است بر اساس نوع وسیله نقلیه ای که رانندگی می کنید ، هزینه متفاوتی را دریافت کند. بیشتر قیمت‌ها بر اساس خودروهای سواری چهار در هستند، بنابراین اگر یک شاسی بلند یا کامیون بزرگ دارید، می‌توانید انتظار پرداخت بیشتر را داشته باشید.

انتظار می رود هزینه اضافی برای وسیله نقلیه بزرگ بپردازید. دلیل این هزینه اضافی به دلیل کار اضافه ای است که راننده ممکن است برای ایمن کردن خودرو انجام دهد.

3.زمان

بر اساس زمان روز تفاوت هزینه های چشمگیری وجود خواهد داشت. اگر در ساعات کاری عادی تماس بگیرید، کمترین نرخ ممکن را پرداخت خواهید کرد.

اگر لازم است یدک کشی بعد از ساعت کاری انجام شود، انتظار پرداخت هزینه حق بیمه را داشته باشید. برخی از شرکت‌ها می‌توانند هزینه یدک کش اضافی دیگر را فقط برای بیرون آمدن در ساعات کاری دریافت کنند، بنابراین حتماً در اطراف خرید کنید.

4.مکان

اگر ماشین شما در یک جامعه روستایی دور از شهرها خراب شود، ممکن است آنقدر هزینه نکنید. این شرکت ها به اندازه اجاره پرداخت نمی کنند و می توانند هزینه کمتری دریافت کنند.

با این حال، یدک کش در شهرهای بزرگ گران ترین خواهد بود. همه چیز در شهر هزینه بیشتری دارد.

این خدمات یدک کش رو هم بخوانید: یدک کش گنبد

دلیل بکسل شدن ماشین

چرا باید ماشین خود را یدک بکشید؟ زمانی که نمی توانید وسیله نقلیه خود را با خیال راحت از مکانی به مکان دیگر ببرید، یدک کشی یک سرویس سودمند است.

این امکان وجود دارد که ماشین کاملاً قادر به حرکت نباشد یا اینکه خودتان در حمل و نقل آن احساس امنیت نکنید. اگر ماشین روشن نشود یا اگر لاستیک ها منفجر شوند ، یدک کشی مفید است .

با این حال، هر خودروی خراب به یک کامیون یدک‌کش نیاز ندارد. برای مثال، اگر ماشین به دلیل تمام شدن باتری روشن نمی‌شود، می‌توانید آن را به سرعت روشن کنید تا به جاده برگردید. علاوه بر این، اگر لاستیک پنچر دارید، می توانید آن را با یک زاپاس تعویض کنید. نیاز به حضور یک کامیون یدک‌کش را ارزیابی کنید تا مشخص کنید که آیا این تنها گزینه است یا خیر.

خدمات ارائه شده توسط شرکت یدک کش کلاله

شاید تعجب کنید که بدانید شرکت های یدک کش بیشتر از میانگین یدک کش ارائه می دهند. زمانی که نیاز به حمل و نقل از یک مکان به مکان دیگر دارید، می توانید با شرکت تماس بگیرید، اما این تمام چیزی نیست که می توانید دریافت کنید. بسیاری از شرکت های یدک کش نیز سطحی از کمک های کنار جاده ای را با پرداخت هزینه ارائه می کنند.

اگر وسیله نقلیه شما روشن نمی شود یا سوخت آن تمام شده است، ممکن است بتوانید از برخی از این خدمات استفاده کنید:

1.حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما
2.دارای کاپوتاژ بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور.
3.تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیبه نقلیه شما به صورت شبانه روزی.
4.سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط امداد خودرو
5.تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل توسط امداد گر.

 

5/5 - (2 امتیاز)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 − 46 =

تماس مستقیم