24 ساعته آنلاین
یدک کش صالحی

چگونه قفل ماشین خود را بدون کلید باز کنیم (6 روش)

قفل ماشین

در اینجا لیستی از روش هایی وجود دارد که می توانید از آنها برای باز کردن قفل ماشین خود بدون استفاده از کلید استفاده کنید.

این نکات از ترفندهای ساده تا گزینه های پیشرفته تر را شامل می شود.

خواه کلیدهای خود را در ماشین قفل کرده باشید یا گم کرده باشید، همچنان می خواهید بدانید که چگونه در ماشین را باز کنید. دانستن اینکه چگونه درب ماشین خود را بدون کلید باز کنید می تواند زمان و دردسر زیادی برای شما صرفه جویی کند.

چگونه قفل ماشین خود را بدون کلید باز کنیم؟

خودروهای مدرن روز به روز ایمن تر می شوند، که بسیار خوب است، اما اگر کلید ماشین خود را گم کنید و نیاز به ورود به ماشین خود داشته باشید، برای شما نیز مشکل ایجاد می کند. اما در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید برای باز کردن قفل درب ماشین خود بدون کلید امتحان کنید.

1.کمک های کنار جاده ای

خوب اول میخوام از مطمئن ترین روش شروع کنم .بهترین بخش در مورد کمک های جاده ای این است که خدمات معمولاً در تمام ساعات شبانه روز در دسترس هستند. به سادگی با یدک کش مینودشت تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. در حالی که همه چیز مانند زمانی است که شما یک قفل ساز استخدام می کنید، شما در این قسمت باید هزینه پرداخت کنید.

قفل ماشین
قفل ماشین

2.اپلیکیشن ماشین

امروزه چندین سازنده خودرو برنامه هایی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا وارد وسیله نقلیه خود شوید. اگر یک وسیله نقلیه مدرن جنرال موتورز را رانندگی می کنید، این برنامه می تواند به عنوان یک کلید کلید از راه دور عمل کند، به شما کمک کند مکان ماشین را پیدا کنید و همچنین زنگ هشدار را به صدا درآورد. اگر به راه‌انداز از راه دور مجهز باشد، این برنامه می‌تواند موتور را نیز روشن کند.

 

3.رخت آویز فلزی

در گذشته، همه از ترفند رخت آویز استفاده می‌کردند و امروزه نیز کاربرد دارد. با کمک انبردست رخت آویز فلزی را باز کنید. چیزی که می خواهید این است که یک طرف آن قلاب باشد و بقیه آن صاف باشد.

قسمت قلاب دار رخت آویز را از طریق آب و هوا به داخل پنجره بلغزانید. هنگامی که آن را در داخل خودرو قرار دادید، می توانید سعی کنید دکمه باز کردن قفل ماشین را فشار دهید یا قفل دستی را بکشید تا درب آزاد شود.

قفل ماشین
قفل ماشین

4.آنتن

اگر ماشین قدیمی‌تری رانندگی می‌کنید، ممکن است هنوز آنتن داشته باشید. استفاده از این قطعه نیز می تواند مفید باشد. به سادگی پیچ آنتن را از ماشین باز کنید و برای استفاده از آن مانند رخت آویز آماده شوید.

آنتن را از طریق آب و هوا به داخل خودرو مانور دهید. آن را به اطراف حرکت دهید تا به قفل در برسید. اگر قفل دستی است، ممکن است لازم باشد کمی تکان دهید. در غیر این صورت، قفل برق باید به راحتی فشار داده شود.

5.ریسمان / بند کفش

اگر چیز سفت و سختی برای باز کردن قفل ماشین نداشته باشید، چه کار می کنید؟ برخی از افراد با استفاده از نخ یا بند کفش موفق می شوند. هر دوی این دو شی را می توان به یک شکل استفاده کرد.

یک گره لغزی در بند کفش یا نخ ایجاد کنید. حلقه باید به اندازه انگشت اشاره شما باشد. این رشته را تکان دهید و حلقه را در گوشه سمت راست بالای پنجره خود قرار دهید. مطمئن شوید که نخ را با هر دو دست خود بگیرید. آن را با دقت به جلو و عقب حرکت دهید، درست مانند نخ دندان کشیدن. همانطور که این کار را انجام می دهید، به طور طبیعی باید به سمت پایین به قفل نزدیک شود.

اگر فکر نمی‌کردید این روش دشوار باشد، در آستانه پیدا کردن یک چالش هستید. حلقه رشته باید از روی قفل برود. هنگامی که در جای خود قرار گرفت، می توانید هر دو لبه را بکشید تا حلقه را محکم کنید. هنگامی که قفل را محکم گرفتید، می توانید عقب بکشید و باید باز شود. بدیهی است که این روش با دکمه پاور قفل کمک چندانی نمی کند.

6.قفل را انتخاب کنید

واضح ترین پاسخ برای باز کردن درب ماشین قفل شده بدون کلید، برداشتن قفل ماشین است. با این حال، هیچ کس نمی تواند بدون تخصص مناسب این کار را انجام دهد. بنابراین، اگر تمام روش های فوق را امتحان کرده اید، ممکن است لازم باشد با یک قفل ساز تماس بگیرید که بتواند درب ماشین را برای شما باز کند.

نتیجه گیری: قفل ماشین را بدون کلید باز کنید

برای باز کردن قفل ماشین بدون کلید، ماشین شما ممکن است اپلیکیشنی داشته باشد که درها را باز کند. با یک رخت آویز یا آنتن، ممکن است بتوانید قفل را باز کنید. همچنین می توان از رشته ای مانند بند کفش یا با افزودن گیره استفاده کرد. در نهایت، سعی کنید قفل را با یک ترفند توپ تنیس باز کنید، اما این گزینه نظرات متفاوتی را دریافت می کند.

با کمی نبوغ و چند مورد اساسی از ماشین خود، می توانید در کمترین زمان به ماشین خود بازگردید. بنابراین دفعه بعد که بیرون را قفل کردید، این نکات را به خاطر بسپارید تا بتوانید سریع و آسان به داخل خانه بازگردید.

منبع: مکانیک ماشین

5/5 - (2 امتیاز)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 1

Call Now Buttonتماس مستقیم