24 ساعته آنلاین
یدک کش صالحی

10 دلیل که چرا ماشین روشن نمی شود؟

یدک کش

تعجب که چرا ماشین شما  روشن نمی شود و یکی از  رمز و راز زندگی است. شما ممکن است خودتان را در جلوی خانه خود را در محل کار گیر کرده و یا  متوقف شده ببنید.

گاهی اوقات شما تنها می مانید که چیکار کنید به همین علت 10 دلیل اینکه ماشین شما روشن نمی شود رو بخوانید و بررسی کنید بهتر است.

ماشین ها پیچیده ماشین آلات با بیش از 1800 قطعات ساخت  است. این نشان دهنده این است که این قطعات گاها ظریف به هم ربط دارند و باعث می شود ماشین شما روشن شود.

یدک کش
یدک کش

1. مشکلات قدرت ماشین

ماشین خود را به طور همزمان با تکیه بر ولتاژ و جریان باتری و جرقه را برای اطمینان از آن با کلید شروع  می شود. سیم کویل آلترناتور و توزیع کلاه ترکیب برای ایجاد یک قدرت داخلی شبکه است که می تواند محو شد و بدون مراقبت مناسب باعث کاهش قدرت ماشین میشود.

2. عوارض شیمیایی

شروع یک ماشین شامل یک فرآیند شیمیایی به عنوان یک برق یکی اسید سولفوریک و آب و سرب اکسید حیاتی برای حفظ فرآیند احتراق است که شما در هر روز این فرایند رو می بینید. این تعادل حساس می تواند به راحتی مختل شود و ماشین شما از کار بیافتند.

3. مسائل حرکت داخلی

حرکت ماشین شامل پیستون چرخ دنده پمپ و تسمه تایم. مشکل فقط با یکی از این می تواند تمام عملیات را متوقف کند (اگر شما حتی در حال حرکت باشید).

این سه پایه دسته ها از نقطه شروع برای تقریبا هر وضعیت شروع است. دانستن و پیدا کردن اینکه کدام به مشکل خورده از هزینه شما کم خواهد کرد و شاید خودتان بتوانید تعمیر کنید.

4. باطری مرده

یک باطری می تواند شارژ خود را به دلایل مختلف از دست دهد مثلا چراغ داخا ماشین رو فراموش کنید خاموش کنید.و به اندازه کافی انرژی ذخیره شده نداشته باشد تا ماشین روشن شود.

5.پمپ سوخته

این مکانیزم سوخت از مخزن گاز به موتور اجازه می دهد جرقه شمع شود. و اگر پمپ سوخته باشد اجازه احتراق نمیدهدو چیزی به حرکت در نمیاد.

6.مسدود شده فیلتر سوخت

این است یکی دیگر از مشکل مشترک زمانی که ماشین شما روشن نمی شود. مسائلی مانند سوخت رسوب رطوبت متراکم یا ذرات زنگ می تواند در جلوگیری از یک فیلتر و حفظ سوخت از جریان سوخت باشد.

7. شکستن استارت ماشین

خود موتور استارت مسئول گرفتن موتور این خودرو در و وادار کردن پیستون بالا و پایین برای کمک به شروع احتراق داخلی است. شما احتمالا هی استارت می زنید ولی خبری نیست خود استارت به مشکل خورده

8.مخزن خالی بنزین

بیشتر رانندگان به این حساب که به پمپ بنزین یا گاز بعدی میرسند مخزن بنزین انها خالی میشود و باید منظر بمانند که مسلمان پیدا شود و برای انها کمی بنزین دهد با این مشکلات الان کمتر کسی اینکار رو انجام میدهد. پس شما اولین کاری که انجام میدهید حتما به یدک کش گنبد تماس حاصل نمایید.

9.پاره شدن تمسه

این مشکل معمولا اتفاق می افتد اونایی که سر در میارند سریع متوجه قضیه می شوند برای اینکه متوجه شوید فرمان شما سفت می شودانگار دارین دو نفره فرمان رو می چرخونید اولین کار نگه داشتن ماسین کنار جاده بصورت ایمن و تماس با ما که به کمک شما بیاییم.

10.خراب شده شمع ماشین

این شمع ماشین باعث احتراق و جرقه زدن می شود اگر به مشکل بخوره و خراب بشه میتواند باعث بشه تا ماشین شما روشن نشود.

 

 

ماشین خرابی می تواند گیج کننده خشم و حتی ترسناک باشد در مورد چه باید بکنید . این یدک کش صالحی و تیم حمل و نقل به اجرا 24/7 در خدمت شما هستیم

ما رانندگان حرفه ای آموزش دیده برای ارائه کمک های کنار جاده ای هستیم. به ما اعتماد کنید و سریع تماس بگیرید.

09115189209

5/5 - (1 امتیاز)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

تماس مستقیم