24 ساعته آنلاین
یدک کش صالحی

4 مراقبت در هنگام خرابی ماشین

امداد خودرو صالحی

4 مراقبت در هنگام خرابی ماشین

اگر وسیله نقلیه شما در کنار جاده خراب شود، ممکن است شما و مسافرانتان در معرض خطرات زیادی باشید. درصد جراحات و مرگ و میر در جاده ها در طول سال ها افزایش یافته است و تا حدی به این دلیل است که اکثر رانندگان در هنگام خرابی وسیله نقلیه خود در جاده اقدامات احتیاطی را انجام نمی دهند. اگر برای شما اتفاق می افتد، پس اولویت اول شما باید این باشد که همه را ایمن نگه دارید و مراقب چیزهایی باشید که می تواند باعث آسیب یا حتی مرگ شود.

 

امداد خودرو صالحی
امداد خودرو صالحی

4 موردی که در صورت خراب شدن در کنار جاده باید مراقب آنها باشید:

1. ترافیک

وقتی وسیله نقلیه شما در جاده خراب می شود، باید تمام تلاش خود را بکنید تا وسیله نقلیه از جاده خارج شود و از ترافیک دور شود. شما باید این کار را انجام دهید حتی اگر وسیله نقلیه شما در یک جاده نسبتا کوچک که در آن ترافیک زیادی وجود ندارد خراب شود. بسته به شدت خرابی، ممکن است لازم باشد وسیله نقلیه خود را فشار دهید تا آن را به کنار جاده پیاده کنید.

اگر چنین است، توصیه می شود که چرخ را به سمت شانه یا کنار جاده بچرخانید تا وسیله نقلیه شما به طور تصادفی وارد ترافیک نشود. همچنین باید با روشن کردن چراغ های خطر و قرار دادن مخروط های ترافیک در اطراف وسیله نقلیه خود (در صورت داشتن آنها) وسیله نقلیه خود را تا حد امکان قابل مشاهده کنید.

2. دود

اگرچه احتمال آتش گرفتن وسایل نقلیه مدرن کمتر است، اما ممکن است این اتفاق بیفتد. پس باید مراقب دود خودروی خود باشید و در صورت مشاهده هر چه سریعتر از خودرو دور شوید زیرا در چنین شرایطی ماندن در خودرو یا نزدیک آن بسیار خطرناک است. امنیت شما اولویت اول است.

3. خارج شدن از وسیله نقلیه

به استثنای مواقعی که ماندن در وسیله نقلیه خطرناک است، باید تمام تلاش خود را بکنید تا هنگام خرابی وسیله نقلیه را ترک نکنید. اگر نمی توانید وسیله نقلیه را از جاده خارج کنید، ماندن در وسیله نقلیه خود ایده هوشمندانه ای خواهد بود. بسیاری از افرادی که مشکل خودرو را تجربه می‌کنند، سعی می‌کنند با ترک خودرو و بیرون زدن کاپوت آن مشکل را برطرف کنند تا آسیب را ترمیم کنند. این می تواند بسیار خطرناک باشد، به خصوص در مناطق پر ترافیک.

اگر مجبورید وسیله نقلیه را ترک کنید، باید این کار را با احتیاط کامل انجام دهید. در زمانی که ترافیک روبه‌رو است، درب خودرو را باز نکنید. قبل از خروج از وسیله نقلیه، مطمئن شوید که ترافیک به اندازه کافی شفاف است.

4. تلاش برای تعمیر

حتی اگر یک یا دو چیز در مورد وسایل نقلیه می دانید، توصیه نمی شود که خودتان سعی کنید مشکل را در جاده برطرف کنید، مگر اینکه یک لاستیک پنچر ساده باشد. این به این دلیل است که انجام این کار می تواند شما را در معرض خطر بیشتری از ترافیک عبوری قرار دهد و می تواند باعث آسیب به خودتان و آسیب بیشتر به وسیله نقلیه شما شود.

خراب شدن وسیله نقلیه در جاده بدترین کابوس هر راننده ای است. اگر برای شما اتفاق افتاد، پس ایمنی شما باید اولویت اصلی شما باشد.

ما در یدک کش صالحی به شدت رانندگی ایمن را ترویج و تشویق می کنیم. ما همچنین می دانیم که گاهی اوقات همه چیز اشتباه می شود و ممکن است در آینده به کمک های کنار جاده ای نیاز داشته باشید.

هنگامی که در جاده نیاز به کمک برای وسیله نقلیه خود دارید،یدک کش گنبد بکسل سریع و قابل اعتماد و کمک های کنار جاده را ارائه می دهد – در همه جای استان گلستان، مانندگنبد، گرگان، کلاله، علی آباد،آزادشهر، مینودشت، گالیکش، خانببین و فراتر از آن. در جاده شاهرود، ما به شهرهای آق قلا، بندرترکمن، بندرگز، کردکوی، اینچه برون و شهرهای اطراف خدمات ارائه می دهیم. ما بلافاصله به صورت 24/7 پاسخ خواهیم داد، بنابراین اگر به یدک کشی یا هر گونه کمک کنار جاده ای نیاز دارید، همین الان با شماره09115189209 تماس بگیرید!

 

5/5 - (2 امتیاز)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =

تماس مستقیم